• Olympiáda v AJ

• Dňa 25. novembra 2015 na našej škole prebehlo školské kolo Olympiády v anglickom jazyku. Táto súťaž sa na našej škole teší veľkému záujmu a teda už tradične sa naši žiaci zúčastnili v hojnom počte. Dvadsať najlepších angličtinárov- reprezentantov svojej triedy si zmeralo sily v rôznych jazykových schopnostiach- počúvanie s porozumením, použitie gramatiky a slovnej zásoby, čítanie s porozumením a konverzácia tak, aby sme mohli nájsť toho najlepšieho a najtalentovanejšieho z nich a tu je výsledok:
              Na prvom mieste s počtom bodov 99 z celkového počtu 135 sa umiestnil Miroslav Illo zo IV.C. S tesným rozdielom, s počtom bodov 96,  pekné druhé miesto obsadil Martin Jaroš z III.C a bronzovú priečku,  s počtom bodov  92, zaujal Mário Crkoň z II.C. Veľmi pekné výkony tiež podali a ,, skokanmi roka “ sa stali naši prváci Dávid Zachar z I.A a Rastislav Tvarožek z I.C. Všetci súťažiaci zaslúžene získali sladkú odmenu.
              Víťazovi, Mirkovi Illovi, ktorý postupuje na okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku v januári 2016 na Gymnáziu v Považskej Bystrici, držíme palce “fingers crossed“  a dúfame, že nadviaže na minuloročné úspechy našich študentov v okresných a dokonca krajských kolách OAJ.
              Všetkým súťažiacim ešte raz ďakujeme za účasť, želáme im veľa úspechov a dúfame, že i táto súťaž prispela k ich ďalšej motivácií pri štúdiu tohto krásneho a zaujímavého jazyka. :)

VÝSLEDOVÁ LISTINA

1.  ILLO MIROSLAV  IV.C   99b