• Beseda s Finreal Group

• Dňa  13. mája 2016 sa žiaci  našej škole stretli s finančnou sprostredkovateľkou, pani Vránovou, ktorá pracuje vo firme Finreal Group.  Táto firma poskytuje finančné a právne poradenstvo.
                    Pani Vránová oboznámila študentov s formami životného poistenia a vysvetlila im rôzne druhy pripoistení.   Na príkladoch zo „života“ upozornila žiakov  na chyby, ktorých sa klienti pri uzatváraní životného poistenia dopúšťajú. Z foriem neživotného poistenia študentom podrobne vysvetlila povinné zmluvné poistenie, poistenie zodpovednosti za škodu voči zamestnávateľovi , poistenie nehnuteľnosti.
                    Beseda žiakov zaujala. Mnohým končí poistenie, ktoré pri narodení uzatvorili ich rodičia a budú si uzatvárať nové. Informácie, ktoré počuli, im pomôžu pri výbere vhodného  životného poistenia.

Pripravila: Ing. Anna Kubranská