• Výsledky študentov našej školy v témach vedomostnej súťaže EXPERT geniality show 2014/15

• V decembri riešilo 10 žiakov našej školy testy 8. ročníka vedomostnej súťaže s názvom Expert geniality show. Súťaže sa zúčastnilo 8 872 žiakov zo 414 škôl celého Slovenska. 5 žiakov našej školy bolo úspešných aspoň v jednej zvolenej súťažnej téme, čiže  získalo titul Expert v danej téme. Najúspešnejším žiakom školy sa stal Tomáš Buday, žiak III.C, ktorý získal titul Expert v oboch zvolených témach.  Navyše získal aj titul TOP Expert a v celkovom poradí v rámci Slovenska sa umiestnil na 16. mieste z  977 súťažiacich v jeho kategórii. K tomuto veľmi peknému umiestneniu mu srdečne blahoželáme.

Najlepšie umiestnenia našich žiakov podľa poradia v danej téme v rámci Slovenska

žiak trieda téma poradie v téme

počet súťažiach

v téme

Tomáš Buday III.C

Mozgolamy

Góly, body, sekundy

15.

20.

410.

456.

Jozef Marek III.C Mozgolamy 16. 410.
          Mário Crkoň I.C Do you speak English? 93. 357.
          Stanislav Lunák I.C Góly, body, sekundy 121. 456.
          Milan Sučík I.B Góly, body, sekundy 130. 456.

Všetkým  súťažiacim  ďakujeme za účasť a úspešným riešiteľom blahoželáme.

Fotografie súťažiacich

Spracovala: Mgr. Oravcová