• Celoslovenská vedomostná súťaž EXPERT Geniality show

• Dňa 2. decembra 2014 sa v jedálni našej odbornej školy uskutočnilo školské kolo celoslovenskej vedomostnej súťaže s názvom Expert geniality show. Súťažilo  10 žiakov 1. až 3. ročníka študijných odborov. Je to súťaž, v ktorej môžu žiaci zažiariť. Súťažili sme v dvoch kategóriách. V kategórii žiakov 1. a 2. ročníka súťažilo 7 žiaci, v kategórii žiakov 3. ročníka súťažili 3 žiaci.

Žiaci súťažili v dvoch vybraných témach a vyberali si z piatich tém. V témach, ktoré si žiaci vybrali, dominovali témy Anglický jazyk, MozgolamyGóly, body, sekundy.

V tomto školskom roku sa konal 8. ročník tejto  vedomostnej súťaže, naša škola sa zapojila do tejto súťaže sedemkrát. Výsledky bude spracovávať spoločnosť Talentída z Bratislavy a výsledky súťaže  sa dozvieme v januári 2015. O výsledkoch Vás budeme informovať.

Spracovala: Mgr. Oravcová