• Vyhodnotenie súťaže

Vyhodnotenie on-line  súťaže Geniusmatematicus

4.decembra 2015 riešilo úlohy tejto súťaže 8  žiakov našej školy. Boli to žiaci 2. a 3. ročníka tried II.D, III.B a III.C. Aj keď výsledky našich žiakov sme v rámci školy poznali už skôr, museli sme počkať na oficiálne výsledky tejto medzinárodnej súťaže, pretože na ich základe sú žiaci odmeňovaní certifikátmi. Hoci podľa oficiálnych výsledkov naši žiaci v medzinárodnej konkurencii neboli príliš úspešní, veríme, že ich to v blízkej budúcnosti neodradí od podobných súťaží.

Najúspešnejší riešitelia súťaže :                     1. miesto: Marek Zdurienčík z II.D

2. miesto: Ivan Kamas z III.C

3. miesto: Tomáš Koštek z III.C

4. miesto: Filip Palko z III.B

Najúspešnejším riešiteľom blahoželáme k dosiahnutému výsledku, ostatným riešiteľom ďakujeme za záujem a účasť na súťaži.

A ešte fotografia nášho najúspešnejšieho žiaka  pri riešení úloh tejto súťaže - Mareka Zdurienčíka

Spracovala Mgr. Mária Oravcová