• Výlet 1.B

• Dňa 17. 6. 2016 sa žiaci 1.B triedy s triednou učiteľkou Mgr. Dudákovou a učiteľkou Mgr. Zuzanou Uričovou zúčastnili výletu spojeného s exkurziou v Trenčíne.
          Vďaka výhre v súťaži TSK „Mám rád školu, na ktorej študujem“ bol žiakom umožnený voľný vstup na Trenčiansky hrad. Žiaci spoznali zaujímavú históriu Trenčianskeho hradu a povesť o Studni lásky.
          Z priestorov hradu sa presunuli do lesoparku Brezina, ktorý leží v jeho tesnej blízkosti a má najmä oddychovo-rekreačnú funkciu. Spočiatku sa zdalo, že počasie bude vrtošivé, avšak vietor vedel akým smerom  má fúkať, aby im doprial príjemný deň strávený na čerstvom vzduchu v krásnej prírode. Žiaci mohli pobudnúť takmer 6 hodín v areáli lanového parku Tarzánia, kde im tím Tarzánie pripravil rôzne aktivity. Niektorí žiaci prekonali svoj strach z výšok a zažili trochu adrenalínu počas lezenia v lanovom parku. Okrem toho mali možnosť vyskúšať si strieľanie z fúkačky a lukostreľbu, rôzne súťaže zamerané na vzájomnú komunikáciu a spoluprácu, schopnosti a vedomosti. Víťazi jednotlivých disciplín boli odmenení kupónom do lanového parku.
          Týmto sú všetci zúčastnení vďační aj tímu z Tarzánie, ktorí im umožnil deň plný úsmevu a smiechu.

Spracovala Mgr. Barbora Dudáková