• Best in English

• Best in English 2016/2017

Dňa 30.11.2016 na našej škole prebehla medzinárodná online jazyková súťaž Best in English ( Angličtinár roka) 2016/2017. Táto súťaž každoročne prebieha formou online testu, v ktorom si študenti môžu overiť svoje vedomosti v oblasti gramatiky, čítania a počúvania s porozumením v anglickom jazyku na úrovni B1-C1. Na vyplnenie testu má študent k dispozícií 60 minút, pričom okrem správnosti odpovedí sa berie do úvahy i výsledný čas potrebný na dokončenie testu. V tomto školskom roku  sa súťaže zúčastnilo 13 najlepších angličtinárov našej školy, ktorí si budú môcť porovnať svoje vedomosti s ďalšími súťažiacimi v Európskej únií a okolitých štátoch i získať mnoho zaujímavých cien. V minulom roku sme sa súťaže zúčastnili premiérovo  a naši angličtinári dosiahli vynikajúce výsledky. Výsledky tohoročnej súťaže budú zverejnené 20. decembra 2016.

Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť a prajeme veľa úspechov pri ďalšom štúdiu anglického jazyka. J

For further information visit: www.bestinenglish.org

Spracovala:  Mgr. Ľubica Chudovská