• Apríl v znamení športu

•             V mesiaci apríl sa reprezentanti našej školy zúčastnili na viacerých športových podujatiach. 5.4.2017 chlapci futbalového družstva bojovali v Bánovciach nad Bebravou  na krajskom kole stredných škôl vo veľkom futbale o postup do celoslovenského kola. Síce sa im to nepodarilo, no i tak obsadili pekné druhé miesto.

20.04. 2017 sa v mrazivom počasí 15 našich žiakovzapojilo do rôznych disciplín ľahkej atletiky v okresnom kole. Najlepšie sa darilo Adamovi Lednickému z 2.B, ktorý v behu na 3000m pribehol do cieľa ako prvý. Babiar z 2.C v hode oštepom a v skoku do diaľky obsadil v oboch disciplínach tretie miesto.

V závere mesiaca sa uskutočnil tradičný študenský majáles, ktorého súčasťou sú aj športové súťaže. Naši žiaci sa zúčastnili turnajov vo flórbale a v sálovom futbale a počínali si veľmi dobre, keďže vo flórbale sme obsadili druhé miesto a vo futbale sme sa stali víťazmi turnaja.

Všetkým športovcom srdečne ďakujeme za reprezentáciu školy a úspšným medailistom gratulujeme a želáme veľa ďalších úspechov.