• Nenechávaj nič na náhodu.......

•           V rámci predmetu Ekonomika navštívila 28. apríla 2017 študentov II. AN triedy pracovníčka Komunálnej poisťovne v Považskej Bystrici Mgr. Mária Adámková.

Študenti končia štúdium na našej škole a odchádzajú, ako sa povie „do života“. Mgr. Adámková predstavila žiakom produkty komunálnej poisťovne -  životné  a neživotné (majetkové) poistenie. Zo životného poistenia išlo o kapitálové a investičné poistenie, poistenie detí, úrazových pripoistení, poistenie so šetrením alebo s investovaním, krátkodobé aj dlhodobé poistenie. Neživotné poistenie – poistenie motorových vozidiel, poistenie bytov, rodinných domov, chát, poistenie pokrývajúce všetky živelné udalosti, krádež, vandalizmus, poistenie zodpovednosti voči zamestnávateľovi. Pre širokú verejnosť je v ponuke aj poistenie na cesty a pobyt v zahraničí.

Študentov prednáška zaujala, veľa sa pýtali. Získali prehľad o jednotlivých produktoch a tieto znalosti môžu využiť  aj v súkromnom živote.

fotografie

Pripravila: Ing. Anna Kubranská