• Záver roka 2013 v školskej knižnici

• Školská knižnica dýchala v závere kalendárneho roka vianočnou atmosférou, ktorú  tu zažili žiaci viacerých tried na  etickej výchove, náboženstve, ale aj na iných vyučovacích hodinách. Pri vianočnej hudbe a tradičných vianočných filmoch mali tiež možnosť zoznámiť sa s novými titulmi kníh, ktoré pribudli do knižničného fondu. Za celý školský rok to bolo viac než 60 titulov beletrie, ale aj odbornej literatúry. Zvlášť by sme chceli upozorniť na romány Dominika Dána, ktorý je známy svojimi kriminálnymi románmi - Hriech náš každodenný, Noc temných klamstiev, Nehanebné neviniatko, ktoré doplňajú tie, ktoré už máme v knižnici. Veľmi žiadaným je román Dana Browna  Inferno /Peklo/ a tiež trilógia E.L.Jamesa: Päťdesiat odtieňov sivej, Päťdesiat odtieňov slobody a Päťdesiat odtieňov temnoty. Pribudli tiež romány známych slovenských autoriek, napr. Heleny Bokovej, Lenky Gahérovej, Evy Bielej Brindzovej a zo svetovo známych autoriek tiež viacero románov Danielle Steelovej, ktoré boli aj sfilmované.

Navštívte školskú knižnicu a určite si vyberiete knihy podľa svojho záujmu.