• Trieskové obrábanie

• Naša škola v rámci produktívnych prác žiakov ponúka výrobu kovových aj nekovových súčiastok. Podľa požiadaviek zákazníka vieme zabezpečiť výrobu. Naše strojové vybavenie nám umožňuje  výrobu  súčiastok na:

CNC frézkach

CNC sústruhoch

Frézovačkách – vodorovných, zvislých

Sústruhoch – univerzálnych hrotových

Brúskach – rovinných(BPH), hrotových (BK), do otvorov(BK)

Vŕtačkách a vyvrtávačkách

- trieskové obrábanie  frézovaním                         -trieskové obrábanie brúsením

-trieskové obrábanie vŕtaním                          -trieskové obrábanie sústružením

Zo širokej ponuky si môžete vybrať napr. výrobu jednoduchých hriadeľov, tvarových súčiastok, závitov podľa požiadavky, presných otvorov atď.

Z ponuky trieskového obrábania frézovaním si môžete vybrať výrobu od jednoduchých frézarských úkonov po výrobu ozubených hrebeňov, ozubených kolies, drážkovaných hriadeľov atď.

Brúsením vieme zabezpečiť presnejšie a jemnejšie opracovanie súčiastok vyrobených na frézkach, sústruhoch, prípadne vŕtačkách.

- ukážky našich výrobkov

CNC frézovaním a sústružením vieme zabezpečiť výrobu zložitejších súčiastok

-ukážka výrobku

V prípade záujmu kontaktujte Bc. Pavol Hroško